Open Water Diver

's Werelds meest gegeven duikopleiding.

De PADI Open Water Diver cursus met LUCKYDIVERS

  • Ben jij klaar voor een nieuw avontuur?
  • Heb jij altijd al meer willen weten over Scuba Diving?
  • Ben jij gewoon nieuwsgierig hoe de onderwater wereld er uit ziet?

Dan is deze cursus echt iets voor jou. Miljoenen gingen jou wereldwijd voor in de Padi Open Water Diver Cursus.

Hoe ziet de cursus er uit?

De PADI Open Water Diver cursus bestaat uit drie onderdelen:

  • Kennis ontwikkeling (online, thuis studie of in het klaslokaal ) om de basis begrippen voor scuba diving te leren en te begrijpen,
  • Zwembadlessen voor het leren van de basisvaardigheden,
  • Open Water duiken om een aantal oefeningen zelfstandig te herhalen onder leiding van jou instructeur!

Vereisten voor deelname

Om de PADI Open Diver course of Junior Open Water Diver course, moet je:

  • minimaal 10 jaar zijn voor de jr. Open Water Cursus.
  • 15 jaar zijn voor de Open Water Cursus
  • redelijk kunnen zwemmen

Wat mag je na afronding van deze cursus?

  • Zelfstandig met een andere duiker recreatieve duiken plannen en maken tot een diepte van 18 meter. (10 tot 12 jarige onder begeleiding van ouder/verzorger of een Padi pro.)
  • Deelnemen aan het Advanced programma of diverse Specialty ‘s
  • Wereldwijd materiaal huren bij duikcentra.
  • Wereldwijd mee gaan met duiktrips die met jou opleiding overeenkomen.

 

Welke duikuitrusting heb ik nodig?

De cursus is inclusief het gebruik van alle duikmaterialen.

Welk lesmateriaal heb ik nodig?

PADI heeft verschillende mogelijkheden

  • Padi Open Water Crew pack. (Lesboek, DVD, RDP tabel en Logboek.)
  • Padi Open Water Touch. (On-line lesprogramma, ideaal voor zelfstudie.)

Neem contact op met LUCKYDIVERS om te bepalen wat voor jou de beste optie is!

De PADI's Open Water Diver Cursus behandelt alles wat je weten moet voor de basis scuba diving vaardigheden, terminologie en veiligheids procedures. Voor elk onderdeel lees je de uitgebreide uitleg en bekijk je de videodemonstratie zowel voor de theorie als de water vaardigheden. Na afronding van elk hoofdstuk (totaal 5) ga je met je instructeur het zwembad in om je vaardigheden te trainen

De onderstaande data zijn start data. De overige data spreek jij af met jou instructeur tijdens de eerste les.

  Start datum Type cursus Beschikbaar   Prijs    
07 dec 2020 Open Water Diver 4 € 449.00

Introductie
Tue 30 Apr 2019
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 1
Mon 07 Dec 2020
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Swim Tests
Fri 11 Dec 2020
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 1
Fri 11 Dec 2020
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Knowledge Development 2
Mon 14 Dec 2020
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 3
Mon 14 Dec 2020
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 2
Fri 18 Dec 2020
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Knowledge Development 4
Mon 21 Dec 2020
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 5
Mon 21 Dec 2020
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 3
Fri 25 Dec 2020
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Mon 28 Dec 2020
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 4
Fri 01 Jan 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 5
Fri 08 Jan 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Sat 09 Jan 2021
09:00
60 minuten
Open Water 2
Sat 09 Jan 2021
09:00
60 minuten
Open Water 3
Sun 10 Jan 2021
09:00
60 minuten
Open Water 4
Sun 10 Jan 2021
09:00
60 minuten

Request More Info

07 feb 2021 Open Water Diver 4 € 449.00

Introductie
Mon 01 Jul 2019
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 1
Sun 07 Feb 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Swim Tests
Thu 11 Feb 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 1
Thu 11 Feb 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Knowledge Development 2
Sun 14 Feb 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 3
Sun 14 Feb 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 2
Thu 18 Feb 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Knowledge Development 4
Sun 21 Feb 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 5
Sun 21 Feb 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 3
Thu 25 Feb 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Sun 28 Feb 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 4
Thu 04 Mar 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 5
Thu 11 Mar 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Fri 12 Mar 2021
09:00
60 minuten
Open Water 2
Fri 12 Mar 2021
09:00
60 minuten
Open Water 3
Sat 13 Mar 2021
09:00
60 minuten
Open Water 4
Sat 13 Mar 2021
09:00
60 minuten

Request More Info

07 mrt 2021 Open Water Diver 4 € 449.00

Introductie
Mon 29 Jul 2019
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 1
Sun 07 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Swim Tests
Thu 11 Mar 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 1
Thu 11 Mar 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Knowledge Development 2
Sun 14 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 3
Sun 14 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 2
Thu 18 Mar 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Knowledge Development 4
Sun 21 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 5
Sun 21 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 3
Thu 25 Mar 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Sun 28 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 4
Thu 01 Apr 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 5
Thu 08 Apr 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Fri 09 Apr 2021
09:00
60 minuten
Open Water 2
Fri 09 Apr 2021
09:00
60 minuten
Open Water 3
Sat 10 Apr 2021
09:00
60 minuten
Open Water 4
Sat 10 Apr 2021
09:00
60 minuten

Request More Info

15 mrt 2021 Open Water Diver 6 -

Introductie
Tue 30 Apr 2019
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 1
Mon 15 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Swim Tests
Fri 19 Mar 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 1
Fri 19 Mar 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Knowledge Development 2
Mon 22 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 3
Mon 22 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 2
Fri 26 Mar 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Knowledge Development 4
Mon 29 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Knowledge Development 5
Mon 29 Mar 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 3
Fri 02 Apr 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Mon 05 Apr 2021
19:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 4
Fri 09 Apr 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 5
Fri 16 Apr 2021
18:45
60 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Sat 17 Apr 2021
09:00
60 minuten
Open Water 2
Sat 17 Apr 2021
09:00
60 minuten
Open Water 3
Sun 18 Apr 2021
09:00
60 minuten
Open Water 4
Sun 18 Apr 2021
09:00
60 minuten

Request More Info

Related Products

Advanced Open Water Diver DETAIL Advanced Open Water Diver
Advanced Open Water Diver
Enriched Air Diver DETAIL Enriched Air Diver
Enriched Air Diver
Junior Advanced Openwater Diver DETAIL Junior Advanced Openwater Diver
Junior Advanced Openwater Diver
Peak Performance Buoyancy DETAIL Peak Performance Buoyancy
Peak Performance Buoyancy