Clubduik Agenda

Waar gaan we heen, i.s.m. Aqualis

Hier onder staan de geplande duiken i.s.m. Aqualis.

Wil je mee?

Ik geef mij op voor de clubduik via deze link.

vermeld je;

  • Naam
  • Datum en locatie van de duik
  • Brevet
  • telefoon nummer

 

Datum Cat. Duikleider Verzamelplaats Vertrek Aanwezig Duikstek Kentering Zierikzee Kentering Water
ter plaatse In
3-jul Dreischoor Frans Kok rif
1 Patrick A29 Shellstation 07.30 08.15 HW 07.10 N.v.t. 09.00
6-jul Zevenhuizerplas Trailerhelling (avondduik)
1   Duikstek N.v.t. 19.00 N.v.t. N.v.t. 20.00
10-jul Oesterdam zuid
2 Patrick A29 Shellstation 07.30 08.05 HW 07.15 N.v.t. 09.00
13-jul Slikken van Flakkee (avondduik)
1   N57 BP station 19.00 19.30 HW 13.25 N.v.t. 20.00
17-jul Zevenhuizerplas hondenstrand
3 Tita Duikstek N.v.t. 09.00 LW  12.09 N.v.t. 09.30
20-jul Springersdiep (avondduik)
1                                                                N57 BP station 19.00                 19.30       LW 21.40 N.v.t. 20.00
24-jul Dolfijntje                                                                              
1 Hans N57 BP station 07.30 08.05 HW 13.25 N.v.t. 08.45
27-jul Baardmannetje (avondduik)
1   Duikstek N.v.t. 19.00 LW 22.12 N.v.t. 19.30
31-jul Anna Jacoba Polder
3 Piet A29 Shellstation 09.30 10.00 HW 12.09 11.55 11.30
3-aug Zoetersbout (avondduik)
2   A29 Shellstation 19.00 19.35 HW 20.00 19.30 20.15
7-aug Dreischor Gemaal
1 Jaap A29 Shellstation 07.30 08.15 HW 11.15 N.v.t. 09.00
10-aug Oesterdam (avondduik)
2   A29 Shellstation 19.00 19.35 HW 21.05 N.v.t. 20.15            
14-aug Oesterdam
1 Tita N57 BP station 08.00 08.35 HW 11.15 N.v.t. 09.00
17-aug Dolfijntje (avondduik)
1   N57 BP station 19.00 19.35 HW 20.30 N.v.t. 20.15
21-aug Levensstrijd
2 Piet A29 Shellstation 08.40 09.30 HW 11.15 10.30 10.15
24-aug Baardmannetje (avondduik)
1                            Duikstek N.v.t. 19.00 LW 21.05 N.v.t. 19.45
28-aug  Vinkeveen
1  Hans A12 Shell Gouda 09.00 09.30  LW 11.05        N.v.t.                10.00
31-aug Zevenhuizerplas (avondduik)
1   Duikstek N.v.t. 19.00 HW 19.11 N.v.t. 19.45 
4-sep Zeelandbrug
3 Eric A29 Shellstation 07.00 07.45 HW 09.40 08.55 08.40
7-sep Slikken van Flakkee (avondduik)
1   N57 BP station 19.00 19.35                    LW 19.50   N.v.t. 20.15
11-sep Zoetersbout
2 Jaap A29 Shellstation 08.40 09.30 HW 11.15 10.45         10.15              
  14-09 Oesterdam(avondduik)
2   A29 Shellstation 19.00 19.35 HW 19.15 N.v.t. 20.15
18-sep Strijenhaven
2 Glenn A29 Shellstation 08.30 08.05 HW 09.20 09.10 08.55
21-sep Zoetersbout (avondduik)
2   A29 Shellstation 19.00 19.35 LW 19.28 19.18 20.15
25-sep Geersdijk
1 Eric A29 Shellstation 08.30 09.30 LW 10.05 N.v.t. 10.00
28-sep Dolfijntje (avondduik)
1   Duikstek  N.v.t. 19.30 HW 18.15 N.v.t. 20.15
  02-10 Zevenhuizerplas Trailerhelling
1 Hans Duikstek N.v.t. 09.00 HW 08.25 N.v.t. 09.30
  09-10 Plompe Toren
4 Glenn N57 BP station 08.00 08.45 LW 09.55 09.45 09.30
16-okt Dolfijntje
1 Eric N57 BP station 08.00 08.35 HW 08.00                                                N.v.t. 09.15
23-okt St. Annaland    
3 Piet A29 Shellstation 07.20    08.00 LW 09.00 09.00 08.45
30-okt Oesterdam
2 Glenn                                                             A29 Shellstation    08.00   08.35     LW 12.20 N.v.t. 08.45
06.11       Den Osse Kerkweg
1 Patrick N57 BP station 08.00 08.40 LW 07.48 N.v.t. 09.15
13.11 Zeelandbrug
3 Patrick A29 Shellstation 09.45 10:30 LW 12.05 11.35 11.15
20-nov Zevenhuizerplas  - Trailerhelling
1 Tita Duikstek N.v.t. 08.30 nvt N.v.t. 09.00     
27-nov Zoetersbout
2 Piet A29 Shellstation 09.30 10.05 LW 11.25 11.15 10.55
4-dec Sinterklaas (geen duik gepland)
N.v.t. N.v.t. N.v.t. N.v.t. N.v.t. N.v.t. N.v.t. N.v.t.
11-dec Anna Jacoba Polder
3 Eric A29 Shellstation 09.15 10.00 LW 11.15 11.05  10.50            
18-dec Stavenisse Haven
3 Jaap A29 Shellstation 08.30 09.15 HW 10.20 10.20 10.00

 

 

 

Categorie*);

  1. Beginnend duiker
  2. Geverderde duiker
  3. Ervaren duiker

Tot aan de waterkant.