Advanced Open Water Diver

PADI

Advanced Open Water Diver

Voorraad nr. AOW
€ 275.00
Agenda
Theorie online (E-learning)
Sat 26 Nov 2022
22:00
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Night Dive
Sat 26 Nov 2022
22:00
Navigation
Sat 26 Nov 2022
22:00
Deep
Sat 26 Nov 2022
22:00
PPB
Sat 26 Nov 2022
22:00
Search & Recovery
Sat 26 Nov 2022
22:00
03 Dec 2022 | 4 | 4
Theorie online (E-learning)
Sat 26 Nov 2022
22:00
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Night Dive
Sat 26 Nov 2022
22:00
Navigation
Sat 26 Nov 2022
22:00
Deep
Sat 26 Nov 2022
22:00
PPB
Sat 26 Nov 2022
22:00
Search & Recovery
Sat 26 Nov 2022
22:00
31 Dec 2022 | 4 | 3

Bianca Westhuis

Theorie online (E-learning)
Sat 26 Nov 2022
22:00
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Night Dive
Sat 26 Nov 2022
22:00
Navigation
Sat 26 Nov 2022
22:00
Deep
Sat 26 Nov 2022
22:00
PPB
Sat 26 Nov 2022
22:00
Search & Recovery
Sat 26 Nov 2022
22:00
13 Jan 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 13 Jan 2023
Night Dive
Sat 14 Jan 2023
Navigation
Sat 14 Jan 2023
PPB
Sat 14 Jan 2023
Search & Recovery
Sun 15 Jan 2023
Deep
Sun 15 Jan 2023
27 Jan 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 27 Jan 2023
PPB
Sat 28 Jan 2023
Night Dive
Sat 28 Jan 2023
Navigation
Sat 28 Jan 2023
Deep
Sun 29 Jan 2023
Search & Recovery
Sun 29 Jan 2023
10 Feb 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 10 Feb 2023
Night Dive
Sat 11 Feb 2023
Navigation
Sat 11 Feb 2023
PPB
Sat 11 Feb 2023
Search & Recovery
Sun 12 Feb 2023
Deep
Sun 12 Feb 2023
24 Feb 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 24 Feb 2023
PPB
Sat 25 Feb 2023
Night Dive
Sat 25 Feb 2023
Navigation
Sat 25 Feb 2023
Deep
Sun 26 Feb 2023
Search & Recovery
Sun 26 Feb 2023
10 Mar 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 10 Mar 2023
Night Dive
Sat 11 Mar 2023
Navigation
Sat 11 Mar 2023
PPB
Sat 11 Mar 2023
Search & Recovery
Sun 12 Mar 2023
Deep
Sun 12 Mar 2023
24 Mar 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 24 Mar 2023
PPB
Sat 25 Mar 2023
Night Dive
Sat 25 Mar 2023
Navigation
Sat 25 Mar 2023
Deep
Sun 26 Mar 2023
Search & Recovery
Sun 26 Mar 2023
07 Apr 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 07 Apr 2023
Night Dive
Sat 08 Apr 2023
Navigation
Sat 08 Apr 2023
PPB
Sat 08 Apr 2023
Search & Recovery
Sun 09 Apr 2023
Deep
Sun 09 Apr 2023
21 Apr 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 21 Apr 2023
PPB
Sat 22 Apr 2023
Night Dive
Sat 22 Apr 2023
Navigation
Sat 22 Apr 2023
Deep
Sun 23 Apr 2023
Search & Recovery
Sun 23 Apr 2023
05 May 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 05 May 2023
Night Dive
Sat 06 May 2023
Navigation
Sat 06 May 2023
PPB
Sat 06 May 2023
Search & Recovery
Sun 07 May 2023
Deep
Sun 07 May 2023
19 May 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 19 May 2023
PPB
Sat 20 May 2023
Night Dive
Sat 20 May 2023
Navigation
Sat 20 May 2023
Deep
Sun 21 May 2023
Search & Recovery
Sun 21 May 2023
02 Jun 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 02 Jun 2023
Night Dive
Sat 03 Jun 2023
Navigation
Sat 03 Jun 2023
PPB
Sat 03 Jun 2023
Search & Recovery
Sun 04 Jun 2023
Deep
Sun 04 Jun 2023
16 Jun 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 16 Jun 2023
PPB
Sat 17 Jun 2023
Night Dive
Sat 17 Jun 2023
Navigation
Sat 17 Jun 2023
Deep
Sun 18 Jun 2023
Search & Recovery
Sun 18 Jun 2023
30 Jun 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 30 Jun 2023
Night Dive
Sat 01 Jul 2023
Navigation
Sat 01 Jul 2023
PPB
Sat 01 Jul 2023
Search & Recovery
Sun 02 Jul 2023
Deep
Sun 02 Jul 2023
14 Jul 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 14 Jul 2023
PPB
Sat 15 Jul 2023
Night Dive
Sat 15 Jul 2023
Navigation
Sat 15 Jul 2023
Deep
Sun 16 Jul 2023
Search & Recovery
Sun 16 Jul 2023
28 Jul 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 28 Jul 2023
Night Dive
Sat 29 Jul 2023
Navigation
Sat 29 Jul 2023
PPB
Sat 29 Jul 2023
Search & Recovery
Sun 30 Jul 2023
Deep
Sun 30 Jul 2023
11 Aug 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 11 Aug 2023
PPB
Sat 12 Aug 2023
Night Dive
Sat 12 Aug 2023
Navigation
Sat 12 Aug 2023
Deep
Sun 13 Aug 2023
Search & Recovery
Sun 13 Aug 2023
25 Aug 2023 | 4 | 4
Knowledge Development
Sat 26 Nov 2022
22:00
Theorie online (E-learning)
Fri 25 Aug 2023
Night Dive
Sat 26 Aug 2023
Navigation
Sat 26 Aug 2023
PPB
Sat 26 Aug 2023
Search & Recovery
Sun 27 Aug 2023
Deep
Sun 27 Aug 2023


Klanten die dit item bekeken, hadden ook interesse in